לוגו מחסני דיו
סל קניותהסל שלי
החשבון שלי

ראש דיו

שמי לירון ואני מנהל את מחסני דיו מזה 9 שנים, מכרתי ונתתי שרות לעשרות אלפי לקוחות במהלך השנים ולכן, כל מילה במאמר זה בנוגע לראשי דיו נרשם מנסיון רב שנרכש במשך השנים, ישנם שאלות שחוזרות על עצמן בנוגע למה עדיף, מדוע המחסניות דיו נגמרות מהר ואני אנסה לסכם במאמר זה את כל הידע שצברתי עם השנים, הנסיון בין היצרנים השונים של המדפסות, למי ומתי עדיף להשתמש במוצרים תואמים ולא במוצרים מקוריים, השינויים שהיו בשוק המדפסות בשנים האחרונות ומדוע כדאי לקנות אצלנו. שאלות בנוגע לאיך יודעים איזה ראש דיו מתאים למדפסת שברשותכם תוכלו תמיד ללחוץ על הלינק ראש דיו ולבחור את המדפסת שברשותכם מהרשימה והמערכת שלנו תוציא לכם את ראשי הדיו המתאימים. כאשר מוכרים באינטרנט לא מפרסמים מחירים באתר האינטרנט שלהם תדעו שכנראה יש לזה סיבה, לרוב יגבו ממכם מחירים לא ריאלים עבור ראש הדיו ויספרו לכם סיפורי מעשיות שהמחסניות שלהם יותר טובות או לחלופין שאחרים מוכרים זיופים, אנחנו בישראל אנשים אינטליגנטים אל תיפלו במלכודת שלהם.

הדרישה ל ראש דיו בישראל 2019

ראש דיו הינו מוצר מבוקש ביותר מכיוון שבימינו בכל בית ובכל משרד יש מדפסת. בעבר, משרדים היו משתמשים רק במדפסות לייזר והיו כאלה שנהגו לחשוב שהעתיד פונה לכיוון זה בלבד, עד אשר hp אשר הינה היצרנית מספר 1 בעולם של ראשי דיו החליטה לקחת את ראשי הדיו ולהפוך אותם לכלכליים מבחינת כמות הדפסות כמו במדפסות ללייזר.

כיצד בנויים ראשי הדיו?

ראש דיו הינו מיכל פלסטיק אשר מכיל בתוכו את הנוזזל, במדפסות מסויימות ה ראש דיו הינו גם ראש ההדפסה ובחלק הראש הדפסה הוא חלק נפרד. יצרנים נוהגים לשים מעגל חשמלי על המחסנית על מנת שהדפסת תעדכן את המחסנית ברמת השימוש שהייתה לכם עם המחסנית ויצרנים מסויימים אף עושים שימוש באותו מעגל חשמלי על מנת למנוע מהמדפסת להשתמש במחסניות דיו תואמים, באופן לא הוגן, במידה והמדפסת מחוברת ללרשת האלחוטית לעיתים בוחרים היצרנים לשלוח עידכון למדפסת אשר לא תקבל מחסניות תואמות, דבר זה לא קורה תמיד, אך בהחלט לפעמים קורה, במידה ובוצע עדכון לרוב ביבוא הנוסף של ראשי הדיו התואמים יגיעו גרסאות עם מעגל חשמלי חדש שיעבוד על העדכון שביצעו היצרנים למדפסת.

מה עדיף ראשי דיו או טונרים?

הדבר היחיד שיש לקחת בחשבון כאשר רוכשים מדפסת הזרקת דיו גדולה היא שראש דיו עלול להתייבש במידה והמדפסת אינה בשימוש רציף ולכן יש לשקול מה קונים ישנם מדפסות הזרקת דיו קטנות לשימוש ביתי אשר

ראש דיו שהן מציעות אמנם קטן אך כאשר השימוש במדפסת זה דבר חיובי מכיוון שכך תמנעו ממצב שהדיו מתייבש ותאלצו לזרוק לפח לחינםם.

איך יודעים אם ראש דיו הוא מקורי?

על כל מחסנית מקורית חייב להופיע את הלוגו של היצרן, במחסניות לא מקוריות מאוד קל להבחין, באתר שלנו כאשר בוחרים במוצר מקורי תמיד יופיע במילה מקורי ותמונה של המוצר עם הקופסא, במוצרים לא מקוריים בשם המוצר יהיה רשום תואם.

איך מתקינים ראש דיו

כאשר המדפסת מציינת שיש להחליף מחסנית שבדרך להגמר לרוב המדפסת מתריעה לגבי כך על צג המדפסת או במחשב. ישנם 2 סוגים של מחסניות במדפסות הזרקת דיו הסוג הראשון הינו במדפסות שיש שתי מחסניות, האחת שחור והשני צבעוני הסוג השני הינו במדפסות אשר כל צבע מגיע בנפרד, לרוב 4 מחסניות (לעיתים גם 5 מחסניות במדפסות קנון) הכולל סיאן (כחול בהיר) מגנטה (ורוד) צהוב ושחור. כאשר פותחים את הדלת של המדפסת לרוב התושבת של המחסניות יזוזו למרכז המדפסת כאשר המדפסת מחוברת לחשמל כמובן, ואז יש להחליף את המחסנית הרלוונטית, במידה ואתם נתקלים בקושי בהתקנה תמיד תוכלו להתשתמש בyoutube ולרשום את דגם המדפסת שברשותכם ובנוסף ולאחר מכן replace cartridge ותקבלו וידאו שינחה אותכם במדיוק כיצד להחליף ראש דיו לאותו דגם ספציפי

ראש דיו תואם או ראש דיו מקורי?

כמובן שכאשר רוכשים מוצרים מקוריים האמינות של המוצר טובה יותר אך כמובן שבמידה ואתם מדפיסים בתדירות גבוהה ורוצים לחסוך הרבה בעלויות ההדפסה כמובן שמוצרים תואמים יהיו שווים על אף שבמדפסות צבעוניות עלול ליהיות שוני בגוונים של ההדפסה, במידה והצורך שלכם הינו רק לכותרות צבע בהחלט מוצרים תואמים יתאימו עבורכם. ההבדל הגדול ביותר בין ראשי הדיו של היצרנים השונים הוא שבמדפסות hp ומדפסות קנון, ראש ההדפסה ברוב המקרים הינו חלק אינטגרלי מהמחסנית ובמדפסות ברדר ויצרנים אחרים לרוב מדובר רק במיכל דיו פשוט.

תקלות נפוצות בראשי דיו דיו

במידה והכנסתם ראש דיו למדפסת ומופיע לכם בצד שהמחסנית לא מקורית או תקולה, יש להוציא את ראש הדיו מהמדפסת ולבצע ניקוי ידני עם מגוון לך של המעגל החשמלי, לאחר מכן להחזירו למדפסת, לנתק ולחבר בחזרה לחשמל, ברוב המקרים הבעיה תפתר, במידה והבעיה לא נפתרת יש להחליף את המחסנית. לכל מדפסת יש חלקים נוספים שעלולים להתקלקל מעבר לראשי הדיו, בעיות במשיכת הנייר, בעיות בראש ההדפסה וברכיבים נוספים שקיימים במדפסת, למרות שניתן להחליף ראשי הדפסה ורכיבים נוספים במדפסת לא מומלץ להשקיע בתיקון המדפסת, עלות בדיקה במעבדה לרוב הינו 150 שח ומנסיוני עדיף כבר להחליף מדפסת ואין טעם לתקן, היום ניתן לרכוש מדפסות הזרקות דיו במחירים נמוכים מאוד, נכון, כאשר רוכשים מדפסות חדשות לרוב לא ניתן להשתמש בהתחלה במחסניות תואמות, סדר גודל של שנה או שנתיים לרוב כבר יהיו מוצרים תואמים בשוק.

אופן האספקה של ראשי הדיו

אנו שולחים את המתכלים למדפסות לכל הארץ במעטפות מרופדות על מנת שלא יפגעו בתהליך המשלוח, אם נתקלתם בתקלה כלשהי במוצר ניתן להחזיר את ראש דיו תוך 6 חודשים, במידה ולא נעשה שימוש רב במחסנית נשלח לכם מוצר אחר (לתשומת לבכם במידה ומדובר במוצרים מקוריים אנו צריכים להעבירם תחילה למעבדות היצרן לאישור החלפה). באתר שלנו תוכלו למצוא מבצעים רבים וחבילות של ראש דיו עם נייר או ללא נייר. במידה והינכם מבצעים הזמנה עם נייר תקבלו את החבילה עם משלוח עד בית הלקוח עם שליח ללא תשלום ולא באמצעות שרותי הדואר או נקודות האיסוף. זמני האספקה של ראשי הדיו משתנים לפי אזור המגורים שלכם, במידה ומדובר בערים גדולות זמני האספקה הינם בין 1 2 ימי עסקים בעוד בישובים 1 5 ימי עסקים לכן אם יש באפשרותכם לבצע הזמנה של ראש הדיו לעיר בו אתם עובדים או מתגוררים לחלוטין זמני האספקי יהיו טובים לאין שיעור, במידה ואינכם בבית מומלץ להשאיר הערה בהזמנה אם אפשר להשאיר במקום כלשהו במידה ואינכם במקום על מנת להמנע מעיכובים מיותרים באספקת ראש דיו. אנו במחסני דיו משתדלים לתת לכם את השרות הטוב ביותר עבור המוצרים, במידה ונתקלתם בתקלה כלשהי אל תהססו להתקשר אלינו למוקד השרות על מנת לקבל תמיכה טכנית ושירותית. מקווה שעזרתי לכם במאמר זה, תמיד אנו פה לשרותכם ונשמח לעזור

 x