לוגו מחסני דיו
🛒 הסל שלי
⭐ המלצות
עמוד הבית > דיו וטונרים > טונרים למדפסות > טונר למדפסת Brother > טונר למדפסת ברדר Brother HL series
טונר למדפסת brother HL 2130
איכות ההדפסה של ה טונר למדפסת brother 2130 היא טובה מאוד. אמנם, הטונר למדפסת זו מדפיס בטונר בצבע שחור בלבד, אך בבחירה בו אתה מבטיח לעצמך הדפסה כהה, נקיה וחדה. גם כאשר תבחר להפעיל את מצב החיסכון בטונר שיש למדפסת brother 2130 להציע למשתמשים שלה, הטקסט עדיין יראה חד מאוד ומודגש, כך שאתה יכול להשתמש בהגדרה זו לכל הדפסות המסמכים היומיומיות שלך ללא חשש.כאשר אין לך צורך בפקס וסורק בפינת העבודה שלך אלא רק במדפסת אמינה ואיכותית, מדפסת brother 2130 מהווה את הפתרון המושלם. למדפסת brother 2130 מימדים קטנים של 368x183x360 mm. אלה מימדים קטנים יותר מרוב מדפסות הלייזר הנמצאות היום בשוק. עיצובה פשוט אך עם זאת מסוגנן והגימור בצבע שמנת לא נראה משעמם כמו הצבע האפור של הדגמים של המתחרים.התקנת המדפסת וה טונר למדפסת brother 2130 פשוטים ביותר. המדפסת מתחברת באמצעות חיבור usb בלבד ובאמצעות שלושת נורות החיווי שלה תוכל לעבוד איתה.באמצעות ה טונר למדפסת brother 2130 ניתן להדפיס על מעטפות ומדיות לא סטנדרטיותדבר שנותן יתרון עצום למדפסת brother 2130. במגש הנייר ניתן להניח עד 250 גיליונות נייר בכל פעםדי והותר עבור רוב הדרישות למשרד.כאמור, טונר למדפסת brother 2130 מומלץ מאד לשימוש יומיומי ובאמצעות הטונר ניתן להדפיס עד 1000 גליונות נייר. באמצעות טונר למדפסת brother 2130 ניתן להדפיס עשרה עמודי טקסט ב 39 שניות ו 45 שניות יקחו כדי לייצר עשרה דפים המכילים גרפיקה מורכבת מאד.
טונר למדפסת brother 2130
ניתן לרכוש אצל משווקים אינטרנטיים. פעמים רבות הללו יציעו מבצעים משתלמים במיוחד על טונרים למדפסת שלך. פעמים רבות תוכל גם לרכוש חבילה עסקית של כמה יחידות שונות של
טונר למדפסת brother 2130
וכך לחסוך כסף רב, שכן טונר אינו מתייבש במשך הזמן. דרך ספקים אלה ניתן גם לרכוש טונר חליפי תואם למדפסת brother 2130 שלך. הטונר הזה מתאים למדפסת ותואם באיכותו לטונר המקורי אותו מציעה חברת brother.שימוש קבוע ב טונר למדפסת brother 2130 מבטיח לך הנאה מתוצרי ההדפסה שלך לאורך זמן, במהירות גבוהה ונוחות מירבית לאורך זמן.
 x