תנאי שימוש במחסני דיו

במידה ומוצר לא זמין במלאי המשלוח ישלח ביום העסקים למחרת, שירותי שליחים ניתן להזמין בין השעה 9:30 עד השעה 14:00.

תקנון מנהלי האתר

"מחסני דיו" הינו אתר ברשת האינטרנט המשמש כקטלוג וחנות למגוון רחב של מוצרים, האתר מתופעל ע"י "פרסיו בע"מ" ח.פ 515216703 בני בנימין 13, אבן יהודה, אשר מוכרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים.

אופן הקנייה

כל אדם המחזיק בכרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל או תאגיד רשום בישראל יכול להזמין מאצלנו. באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות, התמונות נועדו להמחשה בלבד ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים. משתמש באתר בסיום ההזמנה לאחר הוספת הפריטים שבהם מעוניין צריך לגשת לקופה לצורך אישורה.

תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, כאשר יש אפשרות לקנייה בתשלומים כאשר כל תשלום הינו מעל 250 שח, ללא ריבית, בהתאם לגובה הקנייה, החיוב בפועל נעשה בהתאם להסכם שלכם עם חברת הכ.אשראי שברשותכם. פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

הכנת ההזמנה

מרבית הפריטים המוצגים באתר נמצאים במלאי וזמינים לאספקה מיידית, במקרים חריגים בהם אזל פריט מהמלאי, אנו מתחייבים להודיע טלפונית ללקוח על כל חוסר בפריט ולסכם עם הלקוח את מועד משלוח הפריט החסר.

משלוח

אנו שולחים את הפריטים לכל מקום בארץ, המשלוח נעשה באמצעות שרות דואר שליחים או שרות דואר אחר, של דואר ישראל או קבלני לוגיסטיקה ושילוח אחרים. מועדי האספקה המצויינים באתר מסתמכים על תקנון דואר ישראל ועל אחריותה וכפופים להמצאות הקונה בכתובת המשלוח בעת האספקה.

ביטול עסקה

רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב או טלפונית כמצויין כמפורט בחוק הגנת הצרכן תשמ"א 1981, כאשר איננו גובים דמי ביטול. את המוצרים יש להחזיר אל בני בנימין 13 אבן יהודה, תד 868, כאשר הוצאות המשלוח למשרדינו חלות על הקונה.

אחריות למוצרים

טכנולוגים, תנתן תעודת אחריות של היבואן. מובהר בזאת כי האחריות לעבודה תקינה של המוצר מוטלת על היבואן והיצרנים בלבד על פי כתב האחריות המצורף לפריט.

טעויות במפרטים

על החברה מוטל נטל למסור מפרטים מדויקים של המוצרים. במקרים בהם תגלנה טעויות במפרטי המוצרים, על החברה לנקוט בכל הפעולות בכדי לתקן טעויות אלה.

אחריות לראשי דיו וטונרים

על הקונה לוודא לפני פתיחת האריזה של המוצר כי הוא מתאים לדגם המדפסת שברשותו במידה והקונה נוכח לדעת כי המוצר אינו מתאים לצרכיו, הוא זכאי להחזירו תוך 30 יום שלם ובאריזתו המקורית אל משרדינו בבני בנימין 13, אבן יהודה כאשר הוצאות המשלוח למשרדינו חלות על הקונה ואנו נזכה את כרטיס האשראי במלוא ערכו של המוצר המוחזר.

משלוחים מיוחדים

חלק ממוצרינו משלוחם דורשים בשל גודלם ו/או משקלם תנאיי משלוח מיוחדים או יקרים יותר מאחרים. לכן, אנו שומרים לעצמנו את האפשרות לקבוע כי המשלוח של מוצרים כנ"ל יתאפשר רק בתנאים מיוחדים, אותם נציין בכל מקום רלוונטי.

הצהרת פרטיות

על מנת להשלים את הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים, שם, שם חברה, מס תעודת זהות או ח.פ, כתובתו, כתובת הדוא'ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו. מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים אלינו כשהם מוצפנים.

לכל מקרה שיש צורך בעזרתנו ניתן לפתוח פניה בקישור פנייה לשירות לכל שאלה או בירור נוסף, ניתן לפנות לכתובת הדוא"ל שלנו: info@mdyo.co.il.

 x

כלי ניווט

גודל הפונט

קונטרסט

תמונות שחור לבן

מקלדת

צבע הסמן

גודל הסמן

הדגשה

הדגשת קישורים

טקסט תמונות